Dum vína Moravský sklípek
O NÁS O VÍNĚ SLUŽBY SORTIMENT REGISTRACE
Degustace Aktuality Sklepy pod Domem Vína Ke stažení Vítězové degustací Fotogalerie Kontakt

Anketa

Které odrůdě dáte letos na Svatého Martina přednost?

celkem hlasovalo: 36974


fotogalerie

Burčáková degustace - výjimečná událost!

Podmínky registrace

Provedením registrace souhlasím se zasíláním článků a pozvánek ze stránek www.dum-vina.cz. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Provozovatel si vyhrazuje právo ze systému vymazat uživatelský účet, který byl vytvořen, ale nebyl používán déle než 3 roky, nebo jehož uživatel se pokusil přihlásit jako jiný uživatel bez vědomí tohoto jiného uživatele, který se svým jednáním pokusil narušit stabilitu a chod stránek nebo který jakýmkoliv způsobem porušil tyto podmínky.

V případě zneužití dat třetími osobami, nenese provozovatel žádnou zodpovědnost za poškození autorských a dalších práv třetích stran.

Provozovatel může kdykoli, na základě vlastního rozhodnutí, upravit tyto podmínky aktualizací tohoto textu. Jakékoliv úpravy textu jsou pro všechny uživatele závazné.

HLEDANÍ

Vinařství Lednice Annovino Valtické podzemí Kitl

PŘIHLÁŠENÍ:

 
e-mail otazník home

design HLAWA creative © 2007